home kontakt o nás tvorbawebu hosting itservis podpora
   
   

Přihlášení
Naši partněřiwww.fotousy.cz
Veřejná FotoGalerie

www.wifi-net.cz
Wi-Fi sítě

www.housingliving.com
Realitní kancelář


www.datalabs.cz
Záchrana dat

 

IT servis


 
Pokud máte problém s počítačem, jsme Vám plně k dispozici...
 
 
Nemáte správce Vašich počítačů nebo Vám chybí správa Vaší sítě?
 
 
Přišli jste o data ve Vašem počítači? Vyzkoušeli jste vše a máte pocit, že jsou nenávratně pryč? Nic není ztraceno i v těchto případech jsou profesionálové, kteří Vám mohou vyřešit problém

V rámci našich služeb poskytujeme také technickou podporu. Pokud si nevíte rady, můžete nás kontaktovat a my se Vám pokusíme poradit telefonicky, elektronicky nebo přes vzdálenou podporu přímo ve Vašem počítači problém odstranit. Toto řešení je rychlé, efektivní a finančně méně náročné než výjezd technika přímo k Vám. Pokud jste našimi klienty je technická podpora k produktu, který od nás využíváte, zdarma.

S technickou podporou úzce souvisí i správa sítě, či počítačů u Vás ve firmě. Snažíme se sítě spravovat vzdáleně a minimalizovat tak náklady za osobní návštěvu v místě výkonu. Náklady za údržbu sítě nebo počítačů jsou individuální k velikosti spravovaného objektu, cena se určuje podle náročnosti klienta na poskytovanou podporu. Paušální částka za telefonickou, či elektronickou podporu s počtem tří počítačů ve firmě, se pro orientaci pohybuje od 500 - 1.000,- Kč/měs. Výraznější zákroky na počítačích, jako je např. přeinstalace OS apod., se dále zpoplatňuje hodinovou sazbou.

Se správou sítí neodmyslitelně patří i uchovávání dat a jejich kvalitní zálohování. U klientů jsme se již mnohokrát nalezli problém s nedostatečným zálohováním. HW, na který se data ukládají, má svojí životnost a bohužel se stává, že někteří i tímto o data přicházejí. Nicméně toto nemusí být vždy pravidlo. I pokud se zdá, že medium je rozbité a že již nebude možné z něj data nikdy dostat, jsou tu profesionálové, kteří Vaše data dokáží z 99% zkopírovat ve speciálních laboratořích. Tento proces bývá obvykle (záleží na míře poškození) poměrně nákladný. Obrátíte-li se na nás, zajistíme Vám odvoz média do laboratoře, kde posoudí míru poškození a určí orientační cenu, za jakou cenu a zda-li jsou schopni data zachránit. A to zdarma. Pokud Záchranu dat provádí společnost DataLabs. V případě kontaktu této společnosti přes nás, získáte 10% slevu.

 

   
Děkujeme za Vaší přízeň a přejeme hezký den... 2011 LysWEB