home kontakt o nás tvorbawebu hosting itservis podpora
   
   

Přihlášení
Naši partněřiwww.fotousy.cz
Veřejná FotoGalerie

www.wifi-net.cz
Wi-Fi sítě

www.housingliving.com
Realitní kancelář


www.datalabs.cz
Záchrana dat

 

Akce a slevy


 
 

Aktuální orientační ceník


 
 

Jak WEB tvoříme?


 
Zjistíme od klienta, co od webu očekává a sestavíme specifikaci
 
 
Pokud nemáte představu o grafickém vzhledu, zajistíme grafický návrh
 
 
Optimalizujeme web pro hlavní české vyhledávače
 
 
Ukážeme Vám WEB v průběhu programovaní, abyste tvorbu webu mohli připomínkovat včas
 
 
Po dokončení webu zajistíme kvalitní hosting, případně i registraci Vámi určené domény

V případě tvorby webu, postupujeme zpravidla následujícími kroky. Samozřejmě individuální řešení pro konkrétní klienty není překážkou.

Po diskusi, co klient od webu očekává, co by měl splňovat a hlavně, co webem chce prezentovat, zpracujeme tyto body do specifikace a navrhneme tak funkčnost i způsob ovládání webu. Specifikace nás dále doprovází kompletní tvorbou celého projektu. Obsahem specifikace by měl být i grafický návrh, který je možné dodat klientem, případně jej zajistíme našimi grafiky. Bez grafického návrhu není možné uzavřít specifikaci a začít samotný web programovat. V navržené specifikaci se stanovuje doba a finanční odměna za zpracovávaný projekt.

Důležitým faktorem při funkčnosti webu, je také jeho viditelnost ve vyhledávačích. Optimalizujeme web tak, aby byl hlavními českými vyhledávači snadno nalezitelný.

Po uzavření specifikace se začíná programovat. Jak samotné programování postupuje a v jaké fázi se nachází, budete moci nahlédnout na testovací adrese určené klientovi po dobu celého vývoje, případně se ke konkrétním fázím vyjadřovat. Hlavním důvodem této testovací adresy je konzultace s případnými nejasnostmi s klientem, které se během tvorby mohou vyskytnout. Specifikaci webu lze tedy během vývoje modifikovat a upravovat.

Každý web obecně musí ležet na nějakém prostoru v internetu a být 24 hodin denně přístupný. Po dokončení webu je třeba takto vytvořený web na nějaký hosting umístit. V případě, když už nějaký hosting zřízený máte, pomůžeme Vám s jeho konfigurací, případně poradíme, co bude potřeba na Vašem hostingu nastavit... Pokud hosting nemáte, zajistíme kvalitní hosting na špičkových serverech.

 

Ukázky naší tvorby


nejsou žádné reference...
   
Děkujeme za Vaší přízeň a přejeme hezký den... 2011 LysWEB